اطلاعیه

 بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام خدمت تمام همکلاسیها و غیر همکلاسیها!
ایام مبارک ولادت پیامبر اعظم حضرت محمد مصطفی (صلوات الله و سلامه علیه)و امام جعفر صادق (علیه السلام) را پیشاپیش خدمت شما تبریک عرض میکنیم.
غرض از مزاحت اینکه:
با توجه به نزدیکی انتخابات ریاست جمهوری و فراگیر شدن بحث و گمانه زنی های مرتبط؛ تصمیم گرفتیم از این به بعد،در پایگاه به مسائل سیاسی و انتخاباتی نیز بپردازیم.
البته با شرایطی:
الف):چون پایگاه متعلق به کل کلاس است،رسما از هیچ جناح یا شخص خاصی حمایت نخواهد کرد بنابراین آنچه که در وبلاگ منتشر خواهد شد صرفا نظرات و عقاید شخصی نویسنده آن بوده و ضمن اینکه قابل احترام است برای کسی الزام آور نخواهد بود.
ب)از آنجائیکه پیش از این کمتر به موضوعات سیاسی پرداخته بودیم،شاید این تصور ایجاد شود که از این به بعد تماما در فضای انتخاباتی خواهیم بود و تغییر رویه خواهیم داد.
خـــیـــر !!!! پایگاه همچنان مشتاقانه منتظر دریافت مطالب همکلاسیان عزیز و غیر همکلاسیان محترم در ارتباط با هر زمینه ای است و از اینکه این افتخار را نصیب خود میکند به خود می بالد!!
ج) لینک پایگاه های اطلاع رسانی مربوط به مطرح ترین داوطلبین حضور در انتخابات در قسمت پیوندها اضافه شده است.
د)در نظر سنجی جدید سعی کردیم در مورد شایستگی افرادی که بیشترین احتمال برای حضورشان در انتخابات وجود دارد دید گاه شما را جویا شویم .
اگر مایل بودید در نظر سنجی ما شرکت کنیدو رأی خود را به صندوق بیاندازید....

و در پایان: امیدواریم که این تعطیلی های نوروزی باعث کاهش عنایت شما به پایگاه خودتان نشود و همچنان شاهد قدوم مبارک شما باشیم.
ضمنا:برای نوروز هم برنامه های ویژه ای داریم،منتظر باشید

/ 3 نظر / 4 بازدید
آمد

تعطیلات خوش بگذره

خاتون

تغییرات قابل توجهی است سال خوبی داشته باشید