بــــــــــســــم الله......

در اولین دقیقه از روز دوشنبه بیستم آبانماه مصادف با یازدهم ذیقعده به نام خداوند متعال و استعانت از امام العاشقین حضرت امام علی بن موسی الرضا المرتضی (علیه آلاف التحیه و الثنا) وبلاگ دانشجویان رشته ادبیات عرب دانشگاه تهران فعالیت خود را آغاز میکند. ولادت با سعادت سلطان رئوف طوس امام رضا (علیه السلام) را خدمت امام زمان (روحی وارواح العالمین له الفدا) ومقام معظم رهبری وتمامی محبین آن حضرت تبریک و تهنیت عرض مینمائیم. این وبلاگ متعلق به همه دانشجویان این رشته است وهدف از تاسیس آن ایجاد بستری برای انعکاس نظرات دانشجویان و همچنین اقدامی در راستای ارتقای سطح فرهنگی و علمی آنان است. فلذا از تمامی خواهران و برادران خواهشمندیم که مارا در این راه یاری نمایند. پست الکترونیک پایگاه به آدرس kelasema.1387@gmail.com آماده دریافت مطالب شما عزیزان میباشد ضمن اینکه به یاری خداوند در آینده ای نزدیک امکان تایپ وانتشار مطالبی را که بصورت غیر الکترونیکی (کتبی) بدستمان میرسد را نیز خواهیم داشت.

این پایگاه دارای پنج بخش اصلی است که به معرفی هریک از آنان میپردازیم. 1-صفحه اصلی:محل نوشتن اخبار و اطلاعیه ها وهمچنین درج مطالب برگزیده سایر صفحات. 2-یک نفس عطر خدا:شامل مطالب ارزنده در باب موضوعات مذهبی 3-زمزمه های دلتنگی:این صفحه پیشکشی است به محضر حضرت بقیه الله (عجل الله تعالی فرجه)که غصه دل منتظران آن حضرت را در قالب شعر و نثر در خود جای داده است. 4-زلال مثل آینه :محل درج مطالب واصله به پایگاه که البته برترین آنها در صفحه نخست نیز قابل دسترس است. 5-گنجینه نکات:این صفحه شامل نکات کاربردی دروس بالخص صرف و نحو خواهد بود که شیوه کار در صفحه مربوطه ذکر شده است.

درپایان بار دیگر متذکر میشویم که این راه بدون یاری همه دوستان پیمودنی نیست و به نتیجه مطلوب نخواهد رسید.

تذکر:محدودیتی برای موضوعات و سبک نوشته وجود ندارد پس نگرانی از عدم انتشار آثارتان نداشته باشید.

*****اللهم صلی علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم*****

/ 4 نظر / 4 بازدید
فاطمه قلعه نویان

سلام علیکم عیدتون مبارک اجرتون با آقا نمیدونم چه جوری باید توصیف باید کنم جایگزین لفظی نداره ولی ما امروز همهمون غافل گیر شدیم تو همین جشن کوچیک و بی ریاتون امروز حاجت چند وقته ام رو گرفتم امیدوارم آقا مهر تاییدشونو پایین این وبلاگ بزنن آماده هرگونه همکاری هستم التماس دعا یاحق....

مائده موحد

تو که اهسته می خوانی قنوت گریه هایت را میان ربنای سبز دستانت دعایم کن

فاطمه قلعه نویان

زایری بارانی ام آقا به دادم میرسی بی پناهم خسته ام تنها به دادم میرسی گر چه آهو نیستم اما پر از دل تنگی ام ضامن چشمان آهوها به دادم میرسی؟؟؟ یا امام الرئوف مددی

ف.پوره

با تشکر فراوان از این کار جدیدتان.این اقدام شروعی است برای انجام کارهای بزرگتر و رسیدن به اهداف والاتر و اساسا رسیدن به این مهم جز از طریق تعاون امکانپذیر نیست.